Dhjetëvjeçari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dhjetëvjeçari është një njësi matëse e kohës në një segment kohorë prej 10 vitesh.

Shikoni dhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]