Diskutim:Albfilm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Albfilm. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Emri[Redakto nëpërmjet kodit]

User:Liridon Kinostudio Shqipëria e Re i është ndryshuar emri ne Albfilm zyrtaristh apo dikush po përpiqet të promovojë diçka? Sepse po kontrolloja online dhe Albfilm është një webiste që shfaq filma të vjedhur online.– Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Margott (diskutimiredaktime).

Ketu është bërë dicka që ende spo e kuptoj. Albfilm ndoshta nuk është gabim, pasi ashtu njihet nga IMDB, ndoshta janë të bazuar edhe në wikipedia-n anglisht, ndërsa ky RIDREJTIM i Kinostudio Shqipëria e Re tek Albfilm me siguri është bërë për shkak se artikulli ka pasur përmbajtje të njëjtë si Albfilm. --Liridon (diskutimet) 15 dhjetor 2015 11:33 (CET)