Diskutim:Aleksandri i Madh

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Aleksandri i Madh. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ndryshime per kontroll[Redakto nëpërmjet kodit]

Nje perdorues (anonim) vazhdon te vendos disa informacione ne kete artikull (pshmb [1]). Mendoj se paragrafi "Sa shqiptar je" si edhe disa modifikime te tjera duhen rikthyer. Ne qofte se ky perdorues po lexon kete diskutim, është i lutur të ndaloj më këto lloj redaktimesh. Wikipedia është enciklopedi, jo vend për qëndrime personale. Faleminderit dhe të fala. --  eagleal  4 Shtator 2008 19:53 (CEST)

Harrova: Për tani po e rikthej. --  eagleal  4 Shtator 2008 19:56 (CEST)--  eagleal  kakabubu --  eagleal 

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Aleksandri i Madh. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 13 maj 2022 08:59 (CEST)Reply[përgjigjuni]