Diskutim:Ana Hoxha

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Anna Oxa)
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ana Hoxha. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

E pash qe italianet e kane nen public domain, amo kjo qe italy po shkrune po me habite, d.m.th. e lejume vetem ne itali, a qysh? --K.S.ystem ??? 2006 Shkurt 27 19:11 (UTC)

po edhe mu pak ajo italy me habiti. po sa po e kuptoj, për fat të keq nuk e di aq mirë italishten, si duket fotoja shtë e lejume mu marr, se afati i copyright i ka kalu. e në fund po shkrun qe kjo vlen për krejt botën. po ndoshta e kam gabim. --Mig 2006 Shkurt 28 11:11 (UTC)
Po i perdormi, nese vjen dikush qe thothe, nuk mundem me perdor, i fshimi/grismi. --K.S.ystem ??? 2006 Shkurt 28 14:11 (UTC)

Ajo emrin e ka pasur Illirjana Hoxha, ndoshta eshte e dikush tjetert qe po mendoj. --K.S.ystem ??? 2006 Shkurt 27 19:17 (UTC)

unë kam pas lexu para do vitesh, që emri i saj i vërtetë i plotë ka qenë Iliriana Hoxha. po pasi që askund nuk po mundem tash me vërtetu këtë, e shkrujta që kjo gjë supozohet. puna është që ajo asnjëherë nuk e ka përdor "ofiziell" për publikun as emrin Iliriana Hoxha e as Anna Hoxha, po vetëm Anna Oxa. mundet që ka edhe ndonjë këngëtare tjetër, që poashtu e ka emrin Iliriana Hoxha, e që e përdorë këtë edhe për publik. ama atëhere ajo është dikush tjetër. desha me marr edhe do informata prej homepage të saj zyrtar, po ai tash nuk po funksionojke. --Mig 2006 Shkurt 28 11:22 (UTC)
RTK me doket se e ka thene kete emer, amo ajo saher e ka perdor emrin artiste/emri e skenes, po me mire mos me shkru illriana hoxha, sepse gazetet dhe TV tregojn edhe shum genjeshta. —K.S.ystem ??? 2006 Shkurt 28 14:11 (UTC)
excuse me if I write in italian: qui da noi è conosciuta solo come Anna, poi magari posso controllare con un trucchetto se esiste all'anagrafe italiana Illirjana Hoxha, comunque dalla voce in italiano si sa che la madre è italiana e il padre albanese, non arbareshe, quindi tutto è possibile.. --2.226.12.134 3 prill 2021 00:29 (CEST)Reply[përgjigju]

Shouldn't this article have a link to her website? I'd add it myself if I could write Albanian. Wutsje 15 Prill 2009 23:41 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Anna Oxa. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 2 janar 2021 02:58 (CET)Reply[përgjigju]