Diskutim:Ardian Vehbiu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ardian Vehbiu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

A.Vehbiu anti-Kuqi e Zi[Redakto nëpërmjet kodit]

Ja nje burim informacioni... http://gazetaminerva.com/index.php/opinione/1787-ardian-vehbiu-si-tutor-i-prostitucionit-intelektual

Lutem mos e perdorni Wikipedia-n per politika personale. Nuk shkon qe ta sillni Kastriot Myftarajn si burim informacioni per A. Vehbiun!—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Peizazhe te fjales (diskutimiredaktime) 03:44, 15 April 2015 (UTC).
Kastriot Myftaraj nuk eshte burim i besueshem dhe sasia e informacionit per polemikat ndaj Kadarese eshte e tepert ne kete artikull e shkon kunder WP:UNDUE. Kjo pune ka shkuar derisa Vehbiu te akuzoje wikipedian per partizanllek. Keshilloj shkurtime. Vullnetare? --1l2l3k (diskutimet) 1 mars 2018 17:37 (CET)