Diskutim:Ariu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ariu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Po e lë me qëllim që të dihet niveli i bashkëpunimit me qendren e skedave, kështu si është tani nuk bënë. Nëse e shohin të arsyeshme që të përkrahin serbofilët që dinë të shkruajnë Pistina në gjuhen shqipe, atëher nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të bojkotojmë atë projekt.--Hipi Zhdripi 24 Maj 2007 00:08 (UTC)