Diskutim:Arnold Schwarzenegger

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Arnold Schwarzenegger. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Image:Arnold Schwarzenegger.jpg[Redakto nëpërmjet kodit]

Hi, this image is a suspected copyright violation and may soon be deleted from the Commons:. Thank you. Commons:User:Angr 3 Qershor 2006 08:28 (UTC)

Aha ok, thx for the info. --K.S. diskuto°) 3 Qershor 2006 19:27 (UTC)