Jump to content

Diskutim:Barazin

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Barazin. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


WikiProjekti Jordania (Vlerësuar si i klasës-Cung, i rëndësisë të ulët)
WikiProject iconKy artikull është brenda fushëveprimit të WikiProjekti Jordania, një përpjekje e përbashkët për të përmirësuar Franca në Wikipedia. Nëse doni të merrni pjesë, ju lutem vizitoni faqen e projektit, ku ju mund ti bashkoheni diskutimit dhe të shihni listën e detyrave të hapura për tu përfunduar.
Stub-Class article Cung  Ky artikull nuk ka nevojë për një vlerësim në shkallën e cilësisë të projektit .
 Të ulët  Ky artikull është vlerësuar i rëndësisë të ulëtshkallën e rëndësisë së projektit.