Diskutim:Bruce Willis

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Lidhje dhe titull i seksionit nuk funksionon si duhet dhe njëherit duket si "Web page" e jo enciklopedi.--Hipi Zhdripi 5 Qershor 2006 01:49 (UTC)

Mos ja njellni njerzve[redakto tekstin burimor]

Mos ja njellni njerzve mere diten e dekes se po ju padisin. hahahah--Hipi Zhdripi 5 Qershor 2006 02:26 (UTC)

E bon edhe en.wiki ashtu, ne shume artikuj e kam pa. --K.S. diskuto°) 5 Qershor 2006 02:27 (UTC)