Diskutim:Bruce Willis

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Bruce Willis. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: --~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Lidhje dhe titull i seksionit nuk funksionon si duhet dhe njëherit duket si "Web page" e jo enciklopedi.--Hipi Zhdripi 5 Qershor 2006 01:49 (UTC)

Mos ja njellni njerzve[përpunoni burim]

Mos ja njellni njerzve mere diten e dekes se po ju padisin. hahahah--Hipi Zhdripi 5 Qershor 2006 02:26 (UTC)

E bon edhe en.wiki ashtu, ne shume artikuj e kam pa. --K.S. diskuto°) 5 Qershor 2006 02:27 (UTC)