Diskutim:Dashnor Kokonozi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dashnor Kokonozi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kërkesë nga një IP[Redakto nëpërmjet kodit]

Ky eshte nje artikull i paautorizuar nga personi ne fjale, i cili ju lutet ta shuani menjehere.—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga 82.225.134.45 (diskutimiredaktime) 10:30, 11 November 2010‎.

Keni marrë një përgjigje këtu. --Mr.Pseudo Ç'kemi!? 9 Maj 2015 15:03 (CEST)