Diskutim:Dollogozhda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dollogozhda. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Edituesi anonim 131.130.223.33 ka bere editimin e ketij artikulli por pa cekur se materialin te cilin e ka perdorur eshte apo nuk eshte i lejuar per perdorim nga autori. (Puntori 20 Shkurt 2007 14:15 (UTC))


Sa i takon materialit në fjalë besoj se nuk duhet të potencohet se a e lejon autori apo jo këtë , pasi sa i/u takon materialit gjegjësisht informacioneve të bollshme ne lidhje me fshatin Dollogozhdë, janë marrë nga Libri i Zotëriut të ndjerë Mustafa Useini (gjë e cila është potencuar bukur mirë tek Referencat në fund të faqes),i cili edhe pse nuk jeton më, besoj se materialin në fjalë do ta publikonte edhe vetë apo do te ndjehej krenar sikur ta shihte që materiale nga libri i tij për Dollogozhdën që e deshi aq fort dhe që i kushtoi një libër të tërë, të ishte ishte i lexueshem për cdo shqiptar në tërë globin.

Kërkesë redaktimi më 26 qershor 2016[përpunoni burim]

personalitete: mahmud ibrahimi, ambasador i Republikes se Maqedonise

Internet Archive Bot[përpunoni burim]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Dollogozhda. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 15 shtator 2019 06:20 (CEST)