Diskutim:Donald Tramp

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Donald Tramp. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Do të isha, ose më mirë do të ishim shumë të lumtur dhe të kënaqur, sikur ky artikull të kishte dy fjalë shqip me kuptim dhe të lidhure me njëra tjetrën.--DEEN (diskutimet) 10 janar 2016 18:13 (CET)

@DEEN, një Wikipedian nuk shpreh dëshira për përmirësime të artikujve, por i përmirëson ato.--Liridon (diskutimet) 10 janar 2016 19:26 (CET)