Diskutim:E premtja e zezë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ktu flitët për premten e zezë qe gjermant schwarzer freitag dhe angelzt black friday i thojnë, amo diqysh nuk jam dakord me kete artikull, mu po me vjen si spektakullimi, cka po thuni ju? --Ko.S.ystem.OV@ Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg ??? 2006 Janar 27 20:56 (UTC)

mua nuk më duket aq keq (kuptohet pa i përfshi gabimet gramatikore). tung --bet_0 2006 Janar 27 21:10 (UTC)
As mue jo, por dicka po mungon, ne fillim artikull shkruhet per cka flitet, e jo midis artikullit, une qysh e njo eshte te gjermant e shkrume, d.m.th. e di per ket dit/ngjarje para se njo WP, edhe cka eshte puna, pikëpyetje ne per artikull. --Ko.S.ystem.OV@ Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg ??? 2006 Janar 27 21:56 (UTC)