Diskutim:Edikti i Milanos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Edikti i Milanos. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Tentative grisjeje[Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo faqe sduhet te griset pasi une jam autori i ketij shkrimi siç e shikoni une e shtova kete shkrim per te pasuruar wikipedian ne gjuhen shqipe. Une jam krijuesi i proletari.com

A mund ta vertetosh kete?--Olsi (diskuto) 24 shtator 2011 11:36 (CEST)
Nuk ka rendesi se kush eshte apo c'ka bere krijuesi jashte wikipedias, Editto_di_Milano (gjithashtu [1]) eshte ngjarje e rendesishme historike. Sportishqiptar 28 nëntor 2011 14:45 (CET)