Diskutim:Ernest Hemingway

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ernest Hemingway. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

te ky trgim nuk esht permendur per luften e peshkut 42 ton qeme te luftoi 3 dit e 3 net kur rrjedh dora e dhadht e plakutderdhet gak aty vjen nje tuf paeskaqenesh dhe e ngrën dhe këti i mbeten vetëm eshtrat dhe kur shkon ne breg aty jan mushur gazetar dha ja lypin eshtrat per nje ekspozit dhe këtij ja jepin vetëm 500$.