Diskutim:Etnogjeneza

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Etnogjeneza. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
WP-TranslationProject TwoFlags.svg
Kjo faqe është një përkthim, i plotë ose i pjesshëm, i faqes origjinale:
«Ethnogenese» përkther nga de.wikipedia.org.
Versioni nga ku u përkthye është i datës 95236451. Shiko kronologjinë e faqes aktuale për të njohur listën e autorëve.


mos e hiqni se embaroj me vone se me therriti shefi!!

Jam i detyruar ta grisi , nese nuk ndermerrni diq qe te rregullohet-perkthehet. nuk mund te presim pa kufi.--Planeti 11 korrik 2011 13:46 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 0 lidhje të jashtme te artikulli Etnogjeneza. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja http://www.degruyter.de/rs/bookSingle.cfm?id=IS-3110180405-1&l=D.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 maj 2020 03:45 (CEST)