Përdoruesi:Planeti

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

  Numërimi i redaktimeve

  Wikipedia:Babel
  Emblema e Gjilanit Ky përdorues vjen nga Gjilani.
  Logo e WAK2018 Ky përdorues është pjesëtar i projektit WikiAcademy Kosovo 2018

  sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
  Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.
  Logo e Wikipedia Weekend
  Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wiki Weekend Tirana 2016

  bs-4 Ovaj korisnik tečno govori bosanski jezik.
  Корисник течно говори босански језик
  sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.
  de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.
  Ky përdorues i takon besimit Islam (Musliman)

  Gartoon-Evolution.png Posta Elektronike - Më leni porosi këtu| Gartoon-Gedit-icon.png Ndryshimet e fundit tek Wikipedia Shqip | Gartoon-fs-ftp.png Artikulli i rasitit | Gnome-gimp.png Antarët e ri | Gnome-fs-trash-full.png Postimet e fshira | Gartoon-Galeon.png Postimet e lëvizura

  Wikipedia-logo.png Wikifjalori shqip | Redhat-office.png Wiki Libra | Wikiquote-logo.svg Wiki Citate

  commons


  Paneti (diskutim · kontribute)
  IDENTIFIKIMI
  :- Identiteti: Ismet Azizi
  :- Vendlindja:Kokaj, Gjilan, Kosovë,
  :- Profesioni: Mësimdhënës i Gjeografisë,
  :- Vend ndodhja: Gjilan, Kosovë
  :- Hobi: Interneti,Gjeografia, Historia,

  Globo terraqueo 3.gif Earth-02.gif
  Filluar apo krijuar nga unë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  Stampa[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  |{{Përshëndetje}} • {{gjuha shqipe}} •{{pa referenca}} • {{dyshim}} • {{për përmirësim}} • {{pov}} • {{perm-urgj}} • {{TungWiki}} • {{Duke punuar•~~~~}} • {{Paralajmërim 2}} • {{Paralajmërim 3}} • {{Vini Re!}} • {{Gabim}} •{{Kryesor• Titull}} • {{Gris|Shiko [[Wikipedia: Kuvendi#Grisje e menjëhershme e artikujve biografikë të kopjuar dhe pa referenca•këtu]]}} • Pastro!Vini re!|

  • Stampa:Grise - fn : plagjiaturë: teksti i kësaj faqeje është marrë nga libri Historia e Popullit Shqiptar i Akademia Shqiptare e Shkencave [1] edhe është i mbrojtur me të drejtën e autorit. // {fn|plagjiature|libri=Historia e Popullit Shqiptar|link|}
  • Hub: {{Grise}} dhe {{figura}}, {grise|Skeda:blabla.png|arsyeja|<inc:subst:sign>}
  • js: grise+figura ne toolbar, per admins. Mjafton te shtypesh butonin per te vendosur stampen direkt, me gjithe titullin e faqes, plus firmen. Vetem arsyeja e zgjedhur nga nje dropdown menu.
  • {{per permiresim}}: + var: ofContext "nuk shpjegon mire permbajtjen"
  • {{per permiresim}}: + var:Kat // kat=po, tregon vetem kategorine
  * {{Pastrime}}: per te gjithe stampat qe perdorin kete sintaks (joref, perm-urgj, ...) perdore shared templates (modules)