Diskutim:Mozilla Fajërfoks

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Fajërfoks)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Mozilla Fajërfoks. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

pse nuk vendosni nje screenshot te firefox shqip ne kete faqe po italisht

Stampa:Latest stable software release/Mozilla Firefox[Redakto nëpërmjet kodit]

Hi, first of all sorry for writing on English, but I can't speak Albanian. I just found Stampa:Latest stable software release/Mozilla Firefox. Shouldn't it be deleted? I don't see any sense in that template, it isn't included in the infobox. Some other wikipedias use such templates, but I haven't seen those in the sq-wikipedia yet. --Marc-André Aßbrock (diskutimet) 7 shkurt 2013 11:47 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli Mozilla Firefox. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 24 shtator 2019 05:39 (CEST)