Diskutim:Mozilla Firefox

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Mozilla Firefox. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

pse nuk vendosni nje screenshot te firefox shqip ne kete faqe po italisht

Stampa:Latest stable software release/Mozilla Firefox[përpunoni burim]

Hi, first of all sorry for writing on English, but I can't speak Albanian. I just found Stampa:Latest stable software release/Mozilla Firefox. Shouldn't it be deleted? I don't see any sense in that template, it isn't included in the infobox. Some other wikipedias use such templates, but I haven't seen those in the sq-wikipedia yet. --Marc-André Aßbrock (diskutimet) 7 shkurt 2013 11:47 (CET)