Diskutim:Flamuri i Shqipërisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Flamuri i Shqipërisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Vështirë, shumë vështirë pasi që te shumica e jonë ende nuk janë të seleksionuara këto gjëra. Janë të përzime, lomshë. Thuj që jena në mesjetë. Është e kalume kjo punë, prej sej ka mbetë Flamuri Shqiptar element themelor i përbashkët i të gjithë shqiptarve. Ai, Gjergj Kastrioti apo Skenderbeu unë i thomë ai Shqiptari i Madh dikush i thotë ndryshe Ai tipi, Ej ka ditë me i lidhë princat, e fetë kur fjala "shqiptar" nuk e ka pas kuptimin e Madhë si sot. Ai i ka vendosë temelet si? e cilen mënyrë? mirë është me ditë po s bënë të harrohet se të tjertë vetem një katë e kanë ndërtu edhe ata shumë të vogël. E nëse vazhdojim si deri tani, qata që janë të "lagur" kanë me vdekë ose futen nën ndonjë kulëm tjeter si janë futur shumë tjerë. Masanej mos i shani se ligj i natyrës është, njeriu mund të bëjë një rezistencë edhe nëse ai ka gjakë shqiptari vjenë dita që nuk munet mo.--Hipi Zhdripi 2006 Shkurt 28 05:50 (UTC)

Cili version[Redakto nëpërmjet kodit]

http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Flamuri_i_Shqipërisë&diff=next&oldid=79526: cili version eshte me mire, cka po thuni? --Ko.S.y diskuto°) 10 Janar 2007 19:05 (UTC)

flamuri[Redakto nëpërmjet kodit]

hiqeni ate flamur qe keni vene se eshte flamur kinez...se keni vene re qe i mungon pjesa e poshtme e sqepit??? shikoni stemen shteterore ose pasaportat tuaja dhe do te shifni diferencen. flamuqi qe kemi tani eshte si ai komunist qe keni publikuar vetem se eshte pa yll.Ilbiochimico (diskutimet) 1 dhjetor 2012 20:13 (CET)


e gjeta ligjin 8926 dhe e botova ketu [1] sipas ligjit flamuri eshte si ketu[2] dhe stema shteterore si ketu[3]Ilbiochimico (diskutimet) 1 dhjetor 2012 22:55 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli Flamuri i Shqipërisë. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 12 shtator 2019 02:26 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Flamuri i Shqipërisë. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 15 shtator 2019 07:57 (CEST)