Diskutim:Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

hajgare :)

veq pse nuk po integrohet gjeografia në faqen e shtetit? besoj qe del ma bukur edhe artikulli ma komplet masi edhe ashtu dy artikujt veq e veq jane t'shkurte. Arianiti 2006 Mars 26 22:16 (UTC)

Boshnjakët[Redakto nëpërmjet kodit]

Thojin "Saber selamet"--Hipi Zhdripi 2006 Mars 26 23:29 (UTC)