Diskutim:Gjuha (organ)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gjuha (organ). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kthimi i redaktimit[Redakto nëpërmjet kodit]

E ktheva redaktimin e kaluar nga Engjelli jo sepse i vjetri ishte me i mire, por pasi as i riu nuk ishte i perpunuar sic duhet. Pra nese permireson atehere permireso me te vertete dhe mos zevendeso nje mbeturine me nje mbeturin tjeter. Puntori 14 Prill 2010 23:05 (CEST)