Diskutim:Gucia

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gucia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nuk është ma fshat në Serbi po fshat në Malë te Zi. --85.181.168.101 13 Shkurt 2009 23:34 (CET)

U përmirësu. Puntori 18 Shkurt 2009 14:44 (CET)

A ka mund esi ndonjeri te fusi ndonje fotografi me teper se e shte nje vend vertet i bukru dhe keshtu do te ksihte me shume turizem

Start a discussion about Gucia

Nis një diskutim