Diskutim:Halit Vokrri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Halit Vokrri. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Veprimtaria e tijë ajtronte përafërsisht në vitet 1940 deri 1980.
Kjo informat nuk me duket e sakt i nderuar perdoruesi Beli. (Puntori 5 Gusht 2007 22:39 (UTC))


Pse jo une kam informata per kete edhe pse jo dokumente (ende jo). Kjo inormate vjen nga te afermit apo pasardhesit e personit ne fjale. Beli 6 Gusht 2007 13:53 (UTC)

E vura te dyshimt informaten sepse ne vitin 1940 - 1980 perandoria osmane nuk ka ekzistuar me. perfundimi i perandoris osmae ka qene kehe me pare. (Puntori 6 Gusht 2007 15:00 (UTC))

Po korrekt eshte. Gabimi im: 1840 deri 1880 ishte data e sakte. Tung Beli 6 Gusht 2007 17:36 (UTC)