Diskutim:Jura (vargmal)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Jura (vargmal). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nuk po shoh asnje reference. --Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 18:29 (CEST)[reply]

I gjen të gjithë informacionet në botimet e listuara tek seksioni "Letërsia".--Alboholic (diskutimet) 6 prill 2015 19:06 (CEST)[reply]
çka ka të bëjë letersia me burime te informacioneve për malin Jura ?--Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 20:24 (CEST)[reply]