Diskutim:Karbohidratet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Karbohidratet. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Artikulli nuk mund te vendoset ne njejes sepse kemi te bejme me nje shumes ne kete rast. (Puntori 28 Prill 2008 06:55 (UTC))
Dhe meqe shume here personalitetet i shkruajm me emrat me te cilat njihen me se shumti dhe jo me emrin e lindjes apo te dokumentuar, pra edhe keto artikuj si karbohidratet, jometalet, monosakaridet, polisakaridet etj etj duhet shkruar ne shumes sepse keshtu njihen edhe ne librat shkollore. (Puntori 28 Prill 2008 06:59 (UTC))