Diskutim:Kategoria e Parë 1964-65

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kategoria e Parë 1964-65. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mendoj se formati Kategoria e Pare dhe me pas viti i nisjes i plote-vize-viti i mbarimit vetem 2 numrat e fundit merr kuptim me te sakte per dy arsye:

1)Sepse tashme stampat per krijimin e gjithe kampionateve deri ne fund jane krijuar tek Kategoria Superiore uikipedia shqip.

2)Sepse me formatin e propozuar me lart kursehet me shume vend.

Lutemi jepni arsyetimin tuaj ne lidhje me kete dhe ne rast se bini dakord se arsyet me lart jane te drejta mund te ndreqni apo ridrejtoni ato qe jane gabim. Ne rast te kundert une duhet te ndreq ose ridrejtoj stampat e krijuara. Pershendetje --Fjorilda09 15 janar 2012 19:14 (CET)