Diskutim:Kisha e Vërtetë e Jezusit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kisha e Vërtetë e Jezusit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Translators' Credits[Redakto nëpërmjet kodit]

I hereby give full credit and acknowledgement to the following translators:

User:Dori
User:Aeternus
User:Puntori
User:Ulisi‎
User:Eagleal
all of whom have kindly helped translate the article from the English version in accordance with the GNU Free Documentation License.
May their efforts be remembered by God. --Jose77 14 Qershor 2007 23:51 (UTC)

Dhjet besimet kryesore të kishës[Redakto nëpërmjet kodit]

Kisha e ka një besim. Nuk bënë të përkthehet bukfalisht.--Hipi Zhdripi 16 Qershor 2007 01:37 (UTC)