Diskutim:Korfuzi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Korfuzi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

te pakten ne ditet e sotme i thone Korfuz ne shqipe kam pare edhe harta apo dokumente te kohes se zogut qe e quanin edhe Qorrfuz! pra te pakten verini emrin shqiptar!!!!!!

Kujt i takon zyrtarisht ky ishull[Redakto nëpërmjet kodit]

Rastesisht në wiki-en e pash artikullin per korfuzin, dhe aty shkruante se ky ishull i takon Greqisë, ndërsa te këtu te ne shkruan se i takon Shqipërisë??? Zyrtarisht i kujt është??--Liridon (diskutimet) 22 shtator 2015 12:36 (CEST)