Diskutim:Krahina e Lumës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Krahina e Lumës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ky redaktim doli si rezultat i punes se disa diteve nga wikiacademy ne Kukes e mbajtur me date 28-29 , 03 ,2015. Shpresoj se sadopak do ti kontriboje pasurimit te wikipedias ne shqip . Per sygjerimet tuaja paraprakisht ju falenderoj .--Fatjonahalilaj (diskutimet) 29 mars 2015 15:28 (CEST)