Diskutim:Kthimi i ushtrisë së vdekur

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kthimi i ushtrisë së vdekur. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pyetje: Titulli eshte 1 - Gjenerali i ushtrise se vdekur apo 2 - Kthimi i ushtrise se vdekur? --Lagoon 25 Janar 2010 17:51 (CET)

Start a discussion about Kthimi i ushtrisë së vdekur

Nis një diskutim