Diskutim:Liqeni i Radoniqit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Liqeni i Radoniqit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Other names[Redakto nëpërmjet kodit]

Radoniq 42°29′00″V 20°26′00″L / 42.483333°V 20.433333°L / 42.483333; 20.433333

FULL_NAMEStandard Name Radoniq

FULL_NAMEStandard Name serbisht: "Radenić" Radenić w:sr:Radenić FULL_NAME_NDStandard Name serbisht: "Radenic" Radenic w:sr:Radenic

FULL_NAMEStandard Name Non Roman serbisht: "Радењић" Радењић w:sr:Радењић

FULL_NAMEVariant Name serbisht: "Radonjić" Radonjić w:sr:Radonjić FULL_NAME_NDVariant Name serbisht: "Radonjic" Radonjic w:sr:Radonjic

FULL_NAMEVariant Name Non Roman serbisht: "Радоњић" Радоњић w:sr:Радоњић

FULL_NAMEVariant Name Radoniç FULL_NAME_NDVariant Name Radonic

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Liqeni i Radoniqit. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 24 shtator 2019 01:30 (CEST)