Diskutim:Masakra e rruges se Elbasanit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Masakra e rruges se Elbasanit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ka edhe një artikull tjetër për këtë ngjarje[Redakto nëpërmjet kodit]

Duke ju referuar përmbajtjes së artikullit rezulton se ngjarja ka ndodhur në të gdhirë të datës 4 Shkurt 1944. Për këtë ka edhe një artikull tjetër me emrin Masakra e 4 shkurtit 1944. Dmth. dy artikuj për të njëjtën temë. Artikujt mund të bashkohen me njëri-tjetrin. Babagjysh (diskutimet) 4 shkurt 2013 17:06 (CET)