Diskutim:Njohja ndërkombëtare e Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Njohja ndërkombëtare e Kosovës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Barra[Redakto nëpërmjet kodit]

Faqja është barrë e madhe për shërbyesit, shkarkimi i saj vonon tej mase. Do të ishte mirë të gjendet shkaku (përveqë atij që shërbyesi im është i dobët) ose të shpërndahet në artikuj.--Hipi Zhdripi 20 Qershor 2008 19:21 (CEST)

Pa cache faqja do 12.302s te karikohet me nje lidhje 4mega (4800 ds), domethene kur vizituesi nuk ka karikuar ndonjehere ndonje faqe te Wikipedise.
Me cache faqja do 2.99s me te njejten lidhje, kur perdoruesi ka karikuar te pakten nje faqe te projektit.
"Problemi" eshte tek figurat (75 TTP Requests te ndryshme vetem per imazhet). --  eagleal  20 Qershor 2008 20:21 (CEST)
Dani, sa shpejt eshte interneti jote, 56kb/s? Artikulli Ilirët eshte me keq/bet. --Proud To Be Albanian diskuto°) 21 Qershor 2008 01:10 (CEST)
Me vjen keq por nuk eshte e sakte. 64 HTTP Request te "Iliret" kunder 107 te kesaj. 1.329 (iliret) kunder 2.99 te Njohja e Kosoves... Kjo e fundit eshte plot me imazhe, keshtu qe kerkon me perpunim, ndersa Iliret eshte pothuajse vetem text. --  eagleal  21 Qershor 2008 01:24 (CEST)
Kosys; nuk e di sa i shpejtë është, por e di që në krahasim me fletat tjera kjo po ngecë. E kur të ngaec për shërbyesit në Gjermani, nuk e di si është për ata në Shqipëri e Kosovë. Sa i përket artikullit Ilirët edhe ai është keq. Po nuk di si me e nda.--Hipi Zhdripi 21 Qershor 2008 03:40 (CEST)

Diskutim periferik: Stampa--Hipi Zhdripi 21 Qershor 2008 10:25 (CEST)

Suzilanda e njohu[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi i 66. Ndryshoni të data dhe përqindjet, hartën etj

Koreja e Veriut?[Redakto nëpërmjet kodit]

Me sa di une, Koreja e Veriut eshte e ndare nga pjesa tjeter e botes, shet ultra-komunist, nuk ka info per njohjen e Kosoves

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Njohja ndërkombëtare e Kosovës. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 10 maj 2022 19:36 (CEST)[reply]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 3 lidhje të jashtme te artikulli Njohja ndërkombëtare e Kosovës. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 16 maj 2022 18:48 (CEST)[reply]