Diskutim:Nomenklatura (biologji)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Nomenklatura (biologji). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

qka do te thot fjala bjoöogji fjala bjologji rrjeedh nga fjala greke e cila do te thot bijo jet dhe logos shkenc

Wikipedia nuk eshte forum. Ju këshilloj të lexoni:
Shpresoj tju kem ndihmuar. Të fala, Eagleal  24 Tetor 2007 18:49 (UTC).