Diskutim:Pëllumb Xhufi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Pëllumb Xhufi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

I nderuar profesor ju kam ndjekur me vemëndje ne diskutimet tuaja per sa i përket çështjes Kombetare.Më falni por me duket e drejt se nje faktë domethënës ne çështjen e Himares janë edhe ullinjtë shekullor që është i njëjti varietet ulliri qe nga Kruja deri ne tokat e Camëris.Me falni edhe njëher për sygjerimin.Të uroj punë të mbarë në lëmin e fushës tuaj.Me respekt Luciano Qalliu.

dhe cudite nuk kane te sosur[Redakto nëpërmjet kodit]

Dhe cudite nuk kane te sosur ne kete vend hijenash! ardian Klosit as nuk i a kane permendur qe eka patur baba dhe qe ka perfituar nga diktatura sa nuk kishte ku te shkonte por ia permendin historianit me te shquar!!!