Diskutim:Pagëzimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Pagëzimi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

O Lek o , a nuk është Pagëzimi? Vetëm pyeta , pa keqkuptime. (Puntori 7 Tetor 2006 10:32 (UTC))


  • Asht e njejta gja, por e folme nga Veriu. Leke Mjeku 7 Tetor 2006 10:49 (UTC)
  • Mendoj se duhet ta bejme ne gjuhen letrare. Vetem zhvendose dhe le te rrin te dy e Pazgimi le te jet vetem si ure lidhese nese kerkon ndokush si Peagzimi. (Puntori 7 Tetor 2006 10:57 (UTC))
  • `S´ka problem. At´her le t mbesin vetem "Pagëzimi": Leke Mjeku 7 Tetor 2006 11:01 (UTC)