Diskutim:Perandoria Osmane

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Perandoria Osmane. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pah pah, kjo perandori spaska pas kurgjo tjeter vetem lufta.--Hipi Zhdripi 8 Mars 2009 06:40 (CET)


=Gjuhet e folura[Redakto nëpërmjet kodit]

Me duket e panevojshme pjesa "gjuhet e folura". Me fillu me i permend gjuhet qe i kane fole individet ne perandori nuk e ze faqja. Pasi ne artikujt per perandorite tjera nuk permendet atehere po e heq sepse eshte e panevojshme --Udha (diskutimet) 22 shtator 2015 23:04 (CEST)