Diskutim:Producenti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Producenti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Producenti është producent. Është e njëjta fjalë me të njëjtin kuptim. Për mendjen time nuk ka nevojë të kthjellohet se kjo duhet të bie nënë tekst ku pastaj ndahet në drejtime. E në fletat Producen filmi e atë tjetren mund të shkruhet "Ky artkull është për Producen filmi, për producen ..." Përndryshe duhet ati çdo lëmi me fut ga një kthjellim--Hipi Zhdripi 2006 Janar 21 10:45 (UTC)

Une e shkurtove, se ka mbi 5 kumptime. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 21 19:28 (UTC)