Diskutim:Qeni i egër Somalez

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Qeni i egër Somalez. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Credits[Redakto nëpërmjet kodit]

WP-TranslationProject TwoFlags.svg
Kjo faqe është një përkthim, i plotë ose i pjesshëm, i faqes origjinale:
«Somali wild dog» përkther nga en.wikipedia.org.
Shiko kronologjinë e faqes aktuale për të njohur listën e autorëve.
Liudasi1 (diskutimet) 2 gusht 2019 16:58 (CEST)