Diskutim:Raif Halimi - Cernica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Raif Halimi - Cernica. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Miremengjesi! Ka artikull eshte i ri. Perpiqem ta zhvendosi, por pa sukses. Ju lutem me ndihmoni, me keshilloni! --AferditaH (diskutimet) 14 mars 2017 08:27 (CET)

  • Artikulli eshte shume i rendesishem . Ju lumte. Nuk e kam te kjarte pse doni ta zhvensdosni. Nese eshte ne pytje tiulli ok.

Por, kam nji vrejtje. Edhe pse ka shume burime te rendesishme, nuk keni vendos asnji reference. Artikulli me qen ene neivel duhet patur referenca. Kjo eshte e mundur lehte sepse keni mjaft burime . pune te mbare.--PLANETI DISKUTO 20 mars 2017 08:08 (CET)