Diskutim:Sahura

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Sahura. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  Trajta e shquar[Redakto nëpërmjet kodit]

  @Berishasinan, persh. A mund te te pyes pse zgjodhe trajten e shquar te shqipes perkundrejt asaj te vendosur nga egjiptologet qe perkon edhe me hyjnine Re/Ra? --Ikranjani (diskutimet) 20 nëntor 2020 19:04 (CET)Reply[përgjigju]

  Ç'kemi! Në Wikipedia shqip është rregull që të gjithë titujt e artikujve të jenë në trajtën e shquar. --Berishasinan (diskutimet) 20 nëntor 2020 19:06 (CET)Reply[përgjigju]
  Po trajte e shquar shqipe tingellon edhe Sahura, si Peja e Delvina, apo jo @Berishasinan,?--Ikranjani (diskutimet) 20 nëntor 2020 19:20 (CET)Reply[përgjigju]
  Saktë. Faqja u zhvendos. Faleminderit për vërejtjen! Gjithë të mirat.. --Berishasinan (diskutimet) 20 nëntor 2020 19:29 (CET)Reply[përgjigju]