Ky përdorues është kontrollues në Wikipedia.

Përdoruesi:Berishasinan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Faqja e përdoruesit Berishasinan Diskuto Diskutimet Kontributet Kontributet Livadhi Livadhi


{{{full name}}}
Sinan Berisha
Redaktor, Kontrollues, Wikimedians of Albanian Language User Group
Mendimet e mëdha e kanë burimin jo aq nga mendja e madhe, se sa nga ndjenja e madhe. — Fjodor Dostojevski


Rreth meje

Jam nga Kosova. Studioj Baçelor të shkencave gjuhësore. Redaktor aktiv prej vitit 2018.

Puna ime

Anëtar i grupit Wikimedians of Albanian Language User Group prej vitit 2020, por kam qenë i përfshirë në aktivitetet e tij edhe para kësaj kohe. Shpesh marr pjesë në evente (wikimaratona, wikipunëtori, wikikonferenca) dhe në gara për artikuj.


Kontakti

berisha.sinan03@gmail.com
+383(043)-855-524
F icon.svgwww.facebook.com/sinan.berisha.507
Telegram logo.svgt.me/sinanber


Informacioni Babel i Përdoruesit
aln-N Ky përdorues e kupton Gegnishten si gjuhë amtare.
sq-N Ky përdorues ka njohuri amtaregjuhës shqipe.
en-5 This user has professional knowledge of English.
de-4 Dieser Benutzer beherrscht Deutsch auf muttersprachlichem Niveau.
Përdorues sipas gjuhës
Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.
HPKy përdorues është një Slytherin, dhe është një anëtar i WikiPotterS
anglisht

- English

Ky përdorues përkthen nga English në shqip.
Eurosong Ky përdorues është fan i Festivalit Evropian të Këngës
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 3 vjet, 6 muaj dhe 13 ditë.
Wikipedia Reviewer.svg Ky përdorues është kontrolluesWikipedia në gjuhën shqipe. (vërteto)

Në projekte të tjera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Wikiquote-logo-51px.png Ky përdorues ka një faqeWikicitate.
Monitoro faqet e reja!

Statistika për përdoruesit

KODET E GJUHËVE
Lua P1