Diskutim:Samuel Eto'o

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Samuel Eto'o. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

samueli eshte nje shoku im ka qene ne barcelon me encìver hoxhen po pasi vdiq enveri ate donin ta risnin keshtu qe shkoi te ineri aty te gjithe zezaket e kishin inat se kishte bmv keshtu qe iku ne rusi ku po ngrohet per qef nga vapa e madhe dhe shkretetirat e rusie detin e shijon 9 here ne jave cdo dite