Diskutim:Samuel Eto'o

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

samueli eshte nje shoku im ka qene ne barcelon me encìver hoxhen po pasi vdiq enveri ate donin ta risnin keshtu qe shkoi te ineri aty te gjithe zezaket e kishin inat se kishte bmv keshtu qe iku ne rusi ku po ngrohet per qef nga vapa e madhe dhe shkretetirat e rusie detin e shijon 9 here ne jave cdo dite