Diskutim:Sllubica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Sllubica. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Nevoje per redatike[përpunoni burim]

Ky artikull ka nevoje per redaktime te metejshme, si ne gabime gramatikore, gabime shtypi dhe ne permbajtje. Disa fjale nuk jane ne shqip por ne gjuhe tjera, si dhe ne etimologji nuk shpjegohet se pse quhet ashtu fshati. I lutem autorit te kryeje keto permiresime. (Edvini 10 janar 2012 22:46 (CET))

Nazmi Bejtullah Xhemaili- Fizikant Agron z. Qehaja (diskutimet) 7 korrik 2019 23:26 (CEST)