Përdoruesi:Edvini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Numërimi i redaktimeve

Logo e Wikipedia Weekend
Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wiki Weekend Tirana 2017Logo e Wikipedia Weekend
Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wikipedia Weekend Tirana 2015


Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
sq-5 Ky përdorues komunikon në nivel profesional në gjuhën shqipe.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
it-3 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello avanzato.
et-3

Need kasutajad suudavad Eesti keeles kaastööd teha väga heal tasemel

fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français.
es-1 Este usuario puede contribuir con un nivel básico de español.
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria


Përshëndetje,

Jam Edvini dhe jam kontribues në Uikipedian në shqip dhe në anglisht.

Disa nga artikujt që kam krijuar dhe shkruar në Uikipedian në shqip janë:

Estonia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shqipëri[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Tema të tjera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]