Diskutim:Teufik Gjyli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Teufik Gjyli. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pastrimin[Redakto nëpërmjet kodit]

E bera sepse artikulli ishte copy-paste nga referenca Xhahid Bushati. --Sejko (diskutimet) 6 shtator 2019 17:04 (CEST)

Zoti Sejko, portretizimi qe Zoti Bushati i ka bere shkrimtarit për fëmijë, Z. Teufik Gjyli, aktualisht eshte më i denji dhe siç e shihni dhe në referencë është vendosur artikulli nga ku është marrë ky shkrim. Nëse do bëni redaktim në të ardhmen, ju lutem mbani parasysh të mos fshini meritat që u takojnë figurave që kanë kontribuar në historinë dhe kulturën e vendit. Vlerësojmë nga ana juaj çdo kontribut në këtë faqe, që të mund ta pasurojmë këtë faqe dhe jo ta zbehim atë. Faleminderit për mirëkuptimin. Arditabylo25 (diskutimet) 28 mars 2020 23:51 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Teufik Gjyli. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 4 prill 2020 11:03 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Teufik Gjyli. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 29 korrik 2021 17:00 (CEST)