Diskutim:Universitetet e Moçme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Universitetet e Moçme. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Emërtimi[Redakto nëpërmjet kodit]

@Theoden sA nuk kam asnjë kundërshtim për emërtimin tënd, por mendon se do ishte më mirë të përdorej emërtimi "Universitetet Antike" ose "Universitetet e Lashta".--Liridon (diskutimet) 6 prill 2016 18:33 (CEST)