Diskutim:Universiteti i Evropës Juglindore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Universiteti i Evropës Juglindore. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ne fakt nuk e ka emrin Universiteti i EJL por eshte kjo EJL vetem nje shkurtese emri i plote eshte Universiteti i Evropes Juglindore dhe nje artikull i plot duhej te ishte me nje emer te plote pavaresisht se si figuron emri ne Web-faqe te universitetit (bazohem ne infot qe kam - ne kete universitet kam mbaruar studimet) (Puntori 2006 Maj 19 21:23 (UTC))

fakti i yt është i saktë, por nëse ata edhe vet në hompage kështu e kan shkruar, pra e përdorim edhe ne ashtu. Por kjo nuk më pengon mua edhe aq shumë. Ti nuk e kishe shkruar Juglindore por Jug-Lidore dhe çka mua më pengoj: nuk guxon artikullin ta kopjosh prej këtu dhe ta shtish te një titull i ri se i humb Historia e artikullit. Për këtë është funksioni "Zhvendose". Nëse nuk funksionon zhvendosja atëher drejtohu një administratori se ata munden ti grisin faqen që pengojn zhvendosjen. tung --bet_0 2006 Maj 19 21:47 (UTC)