Diskutim:Yllka Berisha

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Yllka Berisha. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

a nuk është Zana Krasniqi miss Kosova, plus artikulli është në anglisht dhe nëse nuk përkthehet do të griset --Cradel 28 Gusht 2008 16:54 (CEST)

i think Zana was the inofficial miss kosovo for Miss Universe.. while Yllka is the current miss kosovo for the nation.--217.209.116.113 28 Gusht 2008 16:55 (CEST)
ref ?--Cradel 28 Gusht 2008 16:58 (CEST)
Yes or to be specific Zana was Miss Universe Kosovo. While Yllka was Miss Kosovo.. for the nation. Yllka is the one who will be Miss Kosovo all year around travelling the nation.--217.209.116.113 28 Gusht 2008 17:00 (CEST)
Look at english wikipedia for more specific differences between the Miss Universe Kosovo pageant and Miss Kosovo pageant. cheers!--217.209.116.113 28 Gusht 2008 17:06 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Yllka Berisha. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 24 shtator 2019 17:59 (CEST)[përgjigjuni]